Czy możliwa jest ciąża u 20-latki?

Witam, mam 20 lat i jestem 7,5msc po porodzie. Od grudnia stosuje tabletki Lesiplus.. Kilka dni temu zauważyłam mleko w lewej piersi po naciśnięciu. Teraz już nie ma tej wydzieliny. Zrobiłam ten wyszła jedna czerwona kreska druga bardzo cieniutka wyszła na drugi dzień. Byłam u ginekologa i powiedział że nie ma ciąży. Pokazał na usg że jest błona która chroni przed zajściem. Jednak martwi mnie ta druga kreska która pojawiła się na drugi dzień. Tabletki stosuje codziennie o stałej porze żadnej nie pominęłam.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli druga kreska nie pojawiła się w czasie określonym przez producenta testu ciążowego, tylko na drugi dzień, to znaczy, że wynik jest ujemny i nie jest Pani w ciąży. Pozdrawiam!