Czy możliwa jest nerwica u 31-latki?

Witam od ponad roku lecze sie na nerwice Mam pytanie odnośnie ostatnich dolegliwości mianowicie od 10 roku zycia miałam drgawki szczególnie nogi przy zdenerwowaniu Od jakiegoś czasu w sytuacji stresującej drżą mi bardzo ręce a moje dolegliwości drgawkowe są częstsze i bardziej nasilone Ostatnio bardzo zle się czuje mam dziwne klocie w klatce piersiowej i uczucie ścisku czy powinnam to traktować jako symptomy nerwicy Czy udać sie do kardiologa Ewentualnie wykonać jakies badania?

Witam
Opisane objawy wymagają konsultacji lekarza , który ewentualnie zleci dalsze leczenie , a być może psychoterapię w przypadku objawów nerwicowych, jednak o tym, może zdecydować lekarz na podstawie wykonanych badań.
Pozdrawiam
Anna Szyda