Jak sobie radzić z nerwicą i zaburzeniami lękowymi?

mam nerwice jak mam sobie z nia radzic biore leli ale to duzo nie daje stresuje sie przed kazdem wyjsciem wyjazdem ściska mnie głowa w skroniach rozmazuje mi sie czasem przed oczami strasznie mi goraco czuje jak mnie dusi mam obawy wyjscia sama na miasto bo boje sie ze zendleje a najgorsze jest to ze nie mam zapału do zycia wszystko mi obojetne nie chce mi sie wsawac z łózka rano jak sobie z tym radzic ?

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcie której namawiam.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic lub prywatnie /polecam terapeutów pracujących w nurcie psychodynamicznym, p.analitycznym/.