Czy możliwe jest obniżenie libido podczas przyjmowania leku na zaburzenia afektywne dwubiegunowe?

Witam.Mam 20 lat i biorę leki ketilept retard 100 i zypsila 80 czy możliwe że od tych leków stałam się aseksualna.Całuje się z narzeczonym i nie czuje żadnego pożądania, nic. Co robić

Lek. Michał Lenard

Tak, jest to możliwe działanie niepożądane tych leków. Sugeruję wizytę u swojego psychiatry, który postara się zmodyfikować leczenie, aby złagodzić objawy. Pozdrawiam!