Czy możliwy jest poród naturalny przy problemach z kręgosłupem?

Witam. Mam 27 lat jestem w 35 tygodniu ciąży. Mam pytanie odnośnie porodu, mianowicie czy są wskazania do CC czy możliwy jest poród naturalny, ponieważ mam problem z kręgosłupem. Poniżej opis z tomografii komputerowej kręgosłupa: " Trzony kręgów lędźwiowych o prawidłowej wysokości, typowej strukturze. W części górno- przedniej trzonu kręgu L4 okorowany fragment kostny jak w przypadku limbus vertebra. Przestrzenie mk niezwężone. Szerokośc kanału kręgowego kostnego i otworów nieprawidłowa. Stawy mk niezmienione. Na poziomie L5-S1 tylna szerokopodstawna przepuklina krążka mk wpukla się na głębokość 6mm, nieco modeluje worek oponowy i dyskretnie zwęża otwory mk. Szerekość kanału kręgowego w wymiarze strzałkowym zmniejszona do 9mm. Drobne guzki Schmorla blaszek granicznych trzonów kręgów L1-L3. Innych zmian nie uwidoczniono. Wnioski: Dyskopatia L5-S1 ze stenozą kanału kręgowego. Limbus vertebra L4. Poza tym jak w opisie. Proszę o odpowiedź ponieważ nie wiem czego mogę się spodziewać. Oczywiście wizytę i neurologa mam już umówioną. pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Pani stan nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do porodu naturalnego, jednak ostateczną decyzję będzie podejmował ginekolog prowadzący poród zależnie od swojego doświadczenia oraz Pani stanu klinicznego. Pozdrawiam!