Czy można łączyć Ostropest Plamisty 80 mg z innymi lekami na nadciśnienie?

Leczę się na nadciśnienie tętnicze, przyjmuję leki Tolucombi 40 mg/12,5mg 1 tabl rano, Bisocard 2,5 mg 1 tabl rano i wieczorem, Sympramol 50 mg 3x1 oraz Alpragen 0, 5 mg doraźnie. Pytanie czy mogę zażywać w tym czasie jednocześnie Ostropest Plamisty 80 mg ? Stosować 2 x 1 tal czy wystarczy raz dziennie rano?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję stosować leki zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie