Farmakoterapia przy samoistnym nadciśnieniu tętniczym

Leczę się na samoistne nadciśnienie tętnicze, stosuję leki Bisocard 5 mg, Indapend 2,5mg, oraz w usg tętnic dolnych niewydolność żylną. Mam pytanie czy mogę stosować zapobiegawczo Acard 75 mg lub aspirin Cardio 100 mg ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.