Czy można pić herbatę z bratka przy intensywnej potliwości?

Czy mogę pić herbatę z bratka, jeżeli pocę się intensywnie? Czy mój pot będzie wtedy bardziej intensywny?

ponad rok temu

Witam

Bratek może nieznacznie nasilać potliwość. Jeśli jednak ma Pan/Pani problem ze wzmożoną potliwością i trądzikiem to radziłabym zasięgnąć opinii dermatologa, który po badaniu dobierze inne preparaty -zapewne miejscowe- do leczenia zmian trądzikowych.

Pozdrawiam