Czy można uprawiać bieganie z rozstrzeniem?

Czy można uprawiać bieganie z rozstrzeniem? Mój mąż trenuje bieganie jednak jego forma jest jak sinusoida. Raz czuje zmęczenie A raz dobrą formę. Ma trenera. Przebiegł dwa maratony. Wyniki podstawowe są dobre. Nie je miesa

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, nie pisze pani czego dotyczy rozstrzeń. Jeśli lekarz prowadzący męża nie wyraża sprzeciwu a forma jest dobra- nie powinno być problemu. Proszę pamiętać o dodatkowej podaży żelaza jeśli mąż nie je mięsa.

Witam

Poszukuje pacjentów z całego kraju którzy
chcieliby dołączyć do nowego programu klinicznego z nowym lekiem leczącym rozstrzenia oskrzeli. Program prowadzę
w centrum medycznym pulsmedica ul. Paderewskiego 6 Łódź. Sponsorujemy transport i zakwaterowanie w Łodzi na czas 1 -2 dniowych wizyt i leczenie przez rok.
W razie zainteresowania- zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Dr n. med. Tomasz Grzelewski alergolog Pulsmedica Łódź. tel 608021224 , - email- Tomasz.grzelewski@gmail.com . Telefon- prosze o sms oddzwonie. ciezko z odbieraniem. ale oddzwaniam.