Czy można uznać że infekcja wirusem została zwalczona?

Dzień dobry! W zeszłym roku ok jesieni pojawiły mi się brodawki ok płciowych. Lekarz dermatolog stwierdził kłykciny kończyste. Zmiany były małe zalecono condyline oraz doustnie preparat neosine. Lek usunął zmiany. Po 5 miesiącach wykonałem badanie typu genotypowania wirusa hpv. Wymaz z rowka zażołedziowego. Badanie nie wykazało żadnego typu wirusa. Czy można uznać że infekcja wirusem została zwalczona?

Witam, Zmiany skórne były więc wtedy był wirus. Jeżeli nie nawróciły to należy uznać Pana za wyleczonego. Organizm sam usunął wirusa. Wykonywanie badań mija się z celem. Wykonał Pan wymaz z rowka zażołędnego, a dlaczego nie ze wzgórka łonowego, czy nasady prącia? Może źle Pan pobrał? Lub nie z tego miejsca? Nie ma zmian jest Pan zdrowy i już. Pozdrawiam, KG www.prepmed.pl