Czy można w ciąży stosować Macmiror?

Jestem w 27 tc i mam objawy infekcji intymnej. Przy poprzedniej mój lekarz przepisał mi Macmiror 500 jedna globulka przez 5 dni i powiedział ze to cozostanie będzie na następny raz. Czy mogę znowu zacząć kuracje przy objawach czy lepiej udać się na konsultacje do ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw do lekarza po badaniu będzie można zalecic odpowiednie postepowanie