Czy można wykonać taki zabieg podczas stosowania Izoteku?

Czy po zakończonej kuracji tydzień temu izotekiem można poddać się zabiegowi elektrostymulacji nerwu twarzowego w porażeniu bella, czy skóra po kuracji izotekiem dobrze to zniesie?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 2 miesiące temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

W przypadku, gdy niedawno zakończyła Pani kurację Izotekiem, warto byłoby wykonać przerwę (zazwyczaj 6-miesięczną), zanim zacznie Pani stosować jakiekolwiek zabiegi na twarz, ponieważ cera może być jeszcze wrażliwa po leczeniu, a elektrostymuacja mogłaby przyczynić się do jej dodatkowego podrażniania.

Polecamy też zapoznać się z poniższymi odpowiedziami udzielonymi na podobne pytania:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-przy-stosowaniu-izoteku-mozna-korzystac-z-zabiegow-endormologii-ciala-albo-limfodrenazu-ciala

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.