Czy można wykonać test obciążeń organizmu u lekarza rodzinnego?

witam mam takie pytanie gdyz znalazłem w internecie informacje na temat testu obciazen organizmu i mam takie pytanie czy moge wykonac go u swojego lekarza rodzinnego czy nie??

Witam!
Test obciążeń organizmu jest oparty na medycynie niekonwencjonalnej i nie znajdzie go Pan w pakiecie świadczeń dostępnych w praktyce lekarza rodzinnego.
Wyniki takiego testu nie są uznawane przez lekarzy i nie stanowią podstawy do dalszej diagnostyki i leczenia.
Poniżej zamieszczam link do informatora na temat badań finansowanych przez NFZ:

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=11&dzialnr=5&artnr=6004&czartnr=10