Czy można zajść w ciążę podczas pierwszego w życiu stosunku?

Witam!
Moja dziewczyna miała ostatni raz miesiączkę 5 października (początek), kochaliśmy się 7 listopada, użyliśmy prezerwatywy, dziś jest 21 listopada i martwimy się, czy nie jest w ciąży, kiedyś ją bolały jajniki, ale nie dostała okresu.
To był nasz pierwszy raz i się obawiamy, czy wszystko jest dobrze.

Witam serdecznie,
niestety ważna jest również informacja, ile dni trwają cykle i czy są regularne. Jeżeli doszło do stosunku, ciąża jest możliwa. Podczas pierwszego w życiu stosunku płciowego można również zajść w ciążę. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam