Czy na zabieg gumkowania hemoroidow idzie się jak są w "fazie" wzrostu?

Witam, moje pytanie brzmi: czy na zabieg gumkowania hemoroidow idzie się jak są w "fazie" rosniecia czy jak chwilowo zaleczone domowymi sposobami?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie ma konkretnych wymagań kiedy na ten zabieg trzeba się udać. Jeśli lekarz zakwalifikować Pana na ten zabieg to należy się na niego udać w ustalonym terminie. Pozdrawiam.