Czy nadmierne pocenie się to niepokojący objaw?

Witam. Mam taki problem, że dosyć często pocę się z okolic pachwin,tak od około dwóch lat, a dokładnie z lewej strony. Często pod wpływem wysiłku fizycznego lub stresu. Tylko że zawsze jest to z lewej strony genitaliów. Mam zawsze mokra bieliznę z lewej strony, a z prawej jest zawsze sucha. Z pod pach nie zauważyłem zmian w poceniu się. Chciałbym dowiedzieć się czy jest to jakiś niepokojący objaw Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowany przez Pana symptom, wskazuje na odpowiedź Pana organizmu na przewlekający się stres.

Zalecałabym Panu osobistą konsultację endokrynologiczną oraz rozmowę z Psychologiem, celem dotarcia do przyczyny objawowej.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605