Czy nieregularne miesiączki mogą wynikać z niepłodności?

Witam . od Dawna mam nieregularne miesiaczki. Spozniaja sie o tydzien a czasem dluzej..z chlopakiem staramy sie o dziecko..mimu kilkakrotnycj staran wynik jest ujemny..czy moze to byz zwiazane np z nieplodnoscia?

Lek. Katarzyna Szymczak

O niepłodności mówimy dopiero po roku współżycia z zamiarem poczęcia, także na spokojnie. W razie niepokoju sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam