Czy plamienie można uznać za miesiączkę u osoby stosującej Duphaston i Acard?

Witam 22 czerwca dostałam miesiączkę. Od 18-tego dnia cyklu zaczęłam brac duphaston(2x1 tab.) i Acard 75mg przez 10dni. 25 lipca dostałam plamień(lekkie krwawienie) uznałam ze to miesiączka. Ogólnie cykle mam krótkie 24 dni ,wiec pewnie leki mi ja wydłużyły(tak pomyślałam). Od 3-7 dnia cyklu(27-31lipca) brałam Clostilbegyt 1xdziennie. Kolejno od 8-12 dnia cyklu Encorton 10mg 1x dz. W 11 do dziś 13 dnia cyklu mam krwawienie,uznać za miesiaczke?Czy dalszy dzień cyklu? Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Trudno mi ustalić czy poprzednie cykle były nieregularne, nie wiem również z jakiego powodu przyjmowany jest gks. Krwawienie po 13 dniach cyklu raczej nie jest właściwą miesiączką