Czy plamienie u osoby stosującej tabletki Limetick jest normalne?

Witam serdecznie Mam 7 miesięczne dziecko, karmię piersią i od 4 miesięcy stosuje tabletki Limetick występowało wcześniej plamienie które trwało 10 dni moja Pani Ginekolog powiedziała że to normalnie. Teraz sytuacja się powtarza jest plamienie codziennie już ponad 3 tygodnie czasem towarzyszy temu niewielki ból podbrzusza jak przy okresie. Nie wiem czy mam iść do ginekologa i czy to normalne przy stosowaniu tych leków? Że by moja Pani ginekolog znowu nie stwierdziła że uprzedzała mnie o tym.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć