Czy po cross-linkingu przy zdjęciu nabłonka widzenie może się pogorszyć?

Czy po cross linkingu przy zdjęciu nabłonka wzrok tj.widzenie może się pogorszyć a ,jeśli tak to czy jest duże ryzyko tej sytuacji? W przypadku pogorszenia się widzenia okulary już nie będą wystarczały z tego co wiem od okulisty (-5 D 1,5 cylinder ) czy rzeczywiście to już maksimum jeśli chodzi o okulary ?

Cześć. Okulary mogą być nawet minus 24 dptr. .po cross linkingu nablonek ma się wygoic do dni około 7 do 10.ostrość wzroku badamy z nabłonkiem. Nablonek na grubość około 50 mikrometrow. Jak można czytać bez nabłonka?po co tak robić? Pozdrawiam serdecznie