Czy po histeroskopii mogę wyjechać w ciepłe kraje?

5 dni po zabiegu histeroskopii diagnostycznej mam wyjazd w ciepłe kraje. nie miałam wpływu na termin tak mnie wpisali w szpitalu. Czy powinnam się o coś obawiać? Lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań.

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli był to zabieg diagnostyczny, bez żadnych interwencji i naruszenia ciągłości tkanek, to nie ma się pani czym martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.