Czy po przyjmowaniu leków hormonalnych nastąpi przyrost wagi?

Witam, z badan wynika że mam lekko podwyższony androstedion, jestem pod kontrola lekarza jednak wizyte mam za jakiś czas, a nurtuje mnie pytanie-czy biorąc leki, które mają wyrównać mi poziom tego hormonu, mogę przytyć? Jestem zdecydowanie szczupłą osobą jednak obawiam się że leczenie może spowodować przyrost wagi lub inne zmiany. Czekam niecierpliwie na odpowiedz i dziękuję !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe jest iż waga nieco się zwiększy, choć nie jest to reguła.