Czy po tym czasie mogę już je zacząć golić?

Witam Na brodzie mam 2cm bliznę po operacji chirurgicznej (usuniecie znamienia) które odbyło się dwa tygodnie temu. Czy po tym czasie mogę już je zacząć golić? (blizna jest czerwona ,ale wygląda na zagojoną )

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli szwy zostały usunięte, a rana (nawet jeśli nie zabliźniona całkowicie) jest już wygojona to może pan oczywiście się ogolić, uważając jednak żeby nie uszkodzić miejsca zabiegu.