Czy po usunięciu tarczycy mogę zajść w ciążę?

Witam serdecznie chciałabym zapytać czy jeżeli usunęli mi całkowicie tarczyce była guzkowata u powiększona ale wyniki są dobre i aktualnie tsh 2,5 operacja była dwa miesiące temu zażywam euthyrox 100 czy mogę zajść w ciążę? Mogę już starać się o dzidziusia? Dodatkowo nie mam śledziony została usunięta w wyniku wypadku samochodowego.

Dzień dobry,

Przed planowanym zajściem w ciążę sugerowałbym niewielkie zwiększenie dawki leku pod kontrolą lekarza i rozpoczęcie starań o dzidziusia. TSH dla kobiet planujących ciążę wg aktualnych wytycznych powinno wynosić