Czy po wzięciu całego opakowania luteiny do końca dostanę miesiączki?

Dzień dobry. Od dwóch tygodni nie mam miesiączki, po badaniach ginekolog przepisał mo luteinę 50 na wywołanie. Zalecenie mam stosować ja 2x po dwie tabletki na dobę. W opakowaniu mam 30 sztuk, a z tego co czytam na stronach internetowych, luteinę powinno brac się od 7 do 10 dni, a tabletek mi nie starczy. Teraz pytanie czy po wzięciu całego opakowania do końca dostanę miesiączki? Czy lekarz przepisał mi za małe opakowanie?

Lek. Tomasz Budlewski

przez ile dni lekarz zalecił przyjmowanie leku?
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.