Czy po zakrzepicy naczyń mózgowych można ćwiczyć?

Witam. Czy po przebytej zakrzepicy zatok żylnych mózgu (dwa tygodnie po wyjściu ze szpitala) mogę zacząć ćwiczyć na siłowni? Biorę cały czas Fraxiparine i za trzy miesiące mam badania w poradni krzepliwości w celu znalezienia przyczyny, lecz chciałbym zacząć trenować. Zatoka została przetkana, wyzdrowiałem.

Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta i zapoznania się z pełną dokumentacją i wynikami badań! Ważny też stan ogólny, obciążenia chorobowe, ogólna kondycja, sprawność. Zakrzepica zatok żylnych wewnątrz czaszki to poważne schorzenie, ważne na jakim tle, jakie wyniki . Radzę unikać forsownych ćwiczeń i stosować się do zaleceń Lekarzy leczących.
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna. Pozdrawiam i zapraszam