Czy podane wyniki badań wykluczają zakrzepicę?

Od jakiegoś czasu boli mnie lewa noga, mam też duszności kiedy się zdenerwuję. Lekarze badali mnie pod kątem zakrzepicy. Zrobiłam badanie na krzepliwość krwi - idealnie, RTG klatki piersiowej - wszystko ok, d-dimery niewiele ponad 100 przy normie 500. Noga cały czas boli, a ja bardzo boję się zakrzepicy. Czy na podstawie tych badań mogę ją wykluczyć? Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale od dziecka mam problem z kręgosłupem i jestem bardzo nerwowa.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wstępnie postrzegam jako nerwicowo-lękowe, widziałabym celowość osobistej konsultacji specjalistycznej (Psycholog/Psychoterapeuta)
celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego/ewentualnego leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605