Co może oznaczać słyszenie odgłosów nocą?

Witam, proszę o poradę. Słyszę bardzo głośne rozkazy i zdania, które mnie wybudzają z środka mocnego snu. Myślę że ktoś jest w pokoju i do mnie mówi ale nikogo nie ma. Czy to normalne? Dodam jeszcze że biorę leki jak na Schizofrenie, czyli Amisan 400mg. Pozdrawiam.

Dzień dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, byłyby wskazaniem do bezpośredniej rozmowy, z Lekarzem prowadzącym Panią, który zna
Panią (o niepokojących Panią symptomach).

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605