Jaka dawka Triticco jest bezpieczna?

Choruję na nerwicę lękowo-depresyjną.Brałam setaloft 1/2 tabl./dawka 50mg/Obecnie biorę 1 tabletkę. Lekarz przepisał również na noc trittico/Dawkowanie triticco/150 mg/stopniowe począwszy od 1/3 tabl.zwiększanie co 2-3 dni o 1/3 tabl.Jaka dawka triticco jest bezpieczna przy równoczesnym stosowaniu innego leku z grupy SSRI np. setaloft aby uniknąć możliwości wystąpienia efektu serotoninowego.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowana przez Panią wątpliwość byłaby wskazaniem, do bezpośredniej rozmowy z Lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię leczenia farmakologicznego.

Serdeczności i tylko pomyślności w codzienności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605