Czy podczas stosowania Clindamycinu można stracić węch?

Od dwóch dni przyjmuję antybiotyk Clindamycin-MIP 600 (zapalenie gardła z silnym kaszlem i gorączką). Zupełnie straciłam po nim węch. Czy to dolegliwość przemijajaca? Czy powinnam przerwać przyjmowanie tego antybiotyku lub ewentualnie rozpocząć inny? Zawsze przy tego typu dolegliwościach skuteczny był dla mnie Zamur 500.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal konieczna pilna wizyta u lekarza zlecając ego powyższe leczenie