Czy powinienem leczyć się na boreliozę?

Witam. Rok temu zostałem ukąszony, przez trzy kleszcze. Dwa miesiące temu zaczęły mnie boleć stawy. Teraz strzelają mi wszystkie. Test Eliza (czy jakoś tam) wyszedł: przy przeciwciał IgM- 10,5 (ujemny). IgG- 17.9 (wątpliwie). Co robić? Czy ludzie mają normalnie te przeciwciała? Spotkałem się z opinią, że jeżeli mam je, to miałem kontakt z bolerioza. Bolerioza sama nie przemija, wychodzi na to, że powinienem brać antybiotyk bo mam bolerioze? Byłem u dwóch lekarzy i jakoś nie wiedzieli zbytnio o co chodzi, wysłali mnie do lekarza reumatologa. Mam 22 lata. Proszę o informację

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do reumatologa po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie