Czy powinienem zrobić teraz tomografię trójfazową z kontrastem ?

Dzień dobry. Jeśli urografia nie wykazała kamieni w nerkach to czy powinienem zrobić teraz tomografię trojfazową z kontrastem ? Czy to nie jest potrzebne ? Jest to kosztowne badanie a lekarz specjalista urolog nie chce przepisać badania na NFZ. Mam ataki nerek co miesiąc więc coś tam musi być.

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jakie dokładanie są objawy? proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.