Czy powinnam się martwić tymi wynikami MRI?

Dzień dobry, proszę o informację czy powinnam się martwić wynikami badań MRI. Niestety nie ma możliwości przez obecną sytuację na wizytę u mojej Pani Doktor, a trochę zmartwiły mnie wnioski z badania: "W podkorowej istocie białej płatów czołowych obu półkuli mózgu (więcej po stronie prawej) widoczne są rozsiane ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zal. i TIRM, wymagające różnicowania pomiędyz zmianami naczyniopochodnymi a ogniskami pozapalnymi, w tym o charakterze vasculitis."

Witam! Konieczna dalsza diagnostyka: należy określić przyczynę tych drobnych zmian w istocie białej - jest to dość istotne. Zazwyczaj robi się to w ramach Oddziału Neurologicznego i badania dotyczą: EEG, potencjały wzrokowe wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Powodzenia W. Łuczkowski.