O czym świadczy wynik MRI głowy 24-latki?

Witam, opis MRI GŁOWY z kontrastem .Wynik: W istocie białej płatów czołowych widoczne są pojedyncze ogniska srednicy 2-3mm, hyperintensywne w obrazach T2 zaleznych oraz Tirm,niewykazujące ograniczonej dyfuzji i wzmocnienia kontrastowego, o charakterze przewlekłych zmian naczyniopochodnych lub demielinizacyjnych.Do lekarza ide za tydz. a nie wiem czy to cos groźnego? Czy mam prawo do niepokoju? Czy może szukać szybciej pomocy .Proszę o szybka odpowiedź. Niepokoje się

Witam!
Tak jak ujęto w opisie, niewielkie ogniska hiperintensywne w istocie białej o charakterze naczyniopochodnym lub demielinizacyjnym wymagają dalszej diagnostyki neurologicznej: EEG, potencjały wywołane, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego w Oddziale Neurologicznym.
Powodzenia
W. Łuczkowski.