Czy poziom b-HCG wskazuje na ciążę?

Witam odebralam dzisiaj wynik bhcg ktory wynosi 2567.00 Ktory to moze byc tydzin?A wspomne ze ostatnia miesiaczke mialam 07.08.2018.U lekarza bylam 24.09.2018 stwierdzil ze jest pecheryk ale bez zarodka.Nie wiem co mam o tym sadzic.Prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

BetaHCG wskazuje na 5-6 tydzień, badanie należy powtórzyć, aby ocenić, czy prawidłowo narasta.