Czy przez petting można zajść w ciążę?

Uprawiałam ze swoim chłopakiem petting dzień przed miesiączką. On wkładał mi palec do pochwy, jednak on dotkną swojego penisa. Właśnie teraz przypada dzień w którym powinnam dostać miesiączkę, lecz nie dostałam.
Ostatnio miesiączkę miałam 9 grudnia, prawidłowo powinnam dostać 6 stycznia ale nie dostałam. Trochę się obawiam, że mogę być w ciąży.....

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Jest wysoce nieprawdopodobne, by na skutek opisanej sytuacji było możliwe zajście w ciążę. Dodatkowo była Pani najprawdopodobniej podczas dni niepłodnych.
Powodem spóźnionej miesiączki może być wiele innych przyczyn niż ciąża, np. stres w związku z tą sytuacją i nowymi przeżyciami, przemęczenie, zmiana diety i wiele innych.

Tutaj znajdzie Pani więcej informacji związanych z tym zagadnieniem

Serdecznie pozdrawiam!