Czy przy cerze naczynkowej można stosować kremy Isispharma glyco i Locacid?

Witam, czy przy cerze naczynkowej można stosować kremy tj. isispharma glyco i locacid? jakie skuteczne kremy mogłabym stosować aby wzmocnić naczynka?

W przypadku cery naczynkowej raczej unikamy stosowania kremów drażniących i peelingujących - to zasada - ale jeżeli nie widzi Pani zaostrzenia zmian naczyniowych to nie ma przeciwwskazań. Nie ma kremów na wzmocnienie naczynek, są kremy do skóry naczyniowej maskujące nieco zaczerwienienie skóry ale w moim przekonaniu ich skuteczność jest raczej wątpliwa. Polecam konsultację z dermatologiem i ewentualnie terapię laserową lub IPL.
Pozdrawiam,
Jacek Toboła