Jak stosować Zorac przy cerze naczynkowej?

Stosuję Zorac 3 x w tyg na trądzik.Mam cerę naczynkową,wrażliwą,toleruję go dobrze-twarz nie jest po nim zaczerwieniona,jedynie swędzi.Dermatolog powiedziała,że muszę używać kremu,ale mnie każdy krem zapycha,czy stosując retinoid wystarczy taka minimalistyczna pielęgnacja:łagodne mycie twarzy,hydrolat z kocanki,tonik z witaminą b3 i serum z kwasem hialuronowym i hydroksycelulozą samorobione, peptydy pod oczy,i tak 2xdziennie?Czy mogę przy niej pozostać skoro mi służy? Poza tym 30spf puder

Dzień dobry polecam konsultację u lekarza medycyny estetycznej. Przy cerze naczyniowej najczęsciej stosuje się zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne.
Dobierze lekarz medyczne produkty i leki do pielęgnacji skóry.