Czy przy SM rzut musi trwać co najmniej 24h?

Witam, czytalam ze przy sm rzut musi trwac conajmniej 24h czy to znaczy ze objawy musza utrzymywac sie caly czas nieprzerwanie? Moim problemem jest dretwienie rak ale trwa to juz dlugi czas a w ciagu dnia zdarza mi sie to kilka razy, przechodzi po jakims czasie i znowu przychodzi w tym samym dniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie neurologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza neurologa.