Czy przy takiej chorobie mogę mieć operację zmniejszenia żołądka?

Dzień dobry Mam 58 lat ważę 130 kg. W ciągu całego życia schudłam na pewno więcej jak 400 kg, stale się odchudzam . Najwięcej schudłam z 152 kg do 102 kg, ale po operacji woreczka znowu przytyłam do 130 kg . Chciałabym wiedzieć czy mogę mieć operacje zmniejszenia żołądka ,choruje na żołądek mam w żołądku żółć . Zażywam lekarstwa Mesopral, Prokit, Debretin. Chciałabym wiedzieć czy przy takiej chorobie mogę mieć operacje zmniejszenia żołądka , lub inne. Bardzo zależy mi na odpowiedzi .

Lek. Tomasz Budlewski

po konsultacji lekarza gastroenterologa i ew przeleczeniu lekarz wyda opinie o możliwej operacji bariatrycznej i jej rodzaju.