Czy rokowanie przy SR jest złe?

Dzień dobry, chciałam zapytać o konkretny przypadek neurologiczny. Pacjent, chory na stwardnienie rozsiane od 20 lat, leczy się betaferonem. W związku z tym doświadcza mniej rzutów. Czy w takim przypadku można uznać, że w nowym zaświadczeniu do ZUS OL-9 rokowanie dla tego pacjenta jest złe? Za odpowiedź dziękuję. Z poważaniem Joanna

Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia chorobowe? Jaki stan neurologiczny? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , z całą dokumentacją . Warto omówić z Neurologiem leczącym... Pozdrawiam i zapraszam