Kobieta , 23 lata Witam. Proszę o udzielenie odpowiedzi w stosunku do osoby dorosłej jak i do dziecka.Z góry dziękuje. 1.Czy samą cebulą można się wyleczyć z choroby?Nie chodzi mi o ból gardła,czy o kaszel,a bardziej o gorączke,zapalenie płuc,zapalenie oskrzeli, angine. 2.Czy surowa cebula lepiej uodparnia niż tran? 3.Czy czosnek(sam czosnek) wyleczy chore gardło? 4.Czosnek jest naturalnym antybiotykiem.Czy można go jeść w czasie gdy zażywamy antybiotyk (z apteki),lub gdy zażywamy środki przeciw gorączkowe?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Angina – Angina jest chorobą, która rozwija się stosunkowo szybko i gwałtownie. Już po kilku godzinach od kontaktu z osobą chorą na anginę choroba roznosi się drogą kropelkową, dlatego już nawet sama rozmowa z zarażonym jest niebezpieczna – może wystąpić wysoka gorączka, silny ból gardła, nasilający się przy połykaniu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: