Czy stan mojego taty da się poprawić?

Witam Serdecznie. Pisze odnośnie w sprawie zdrowia mojego Taty. Ma Lat 58 lat i był w szpitalu tydzień temu. Mój Tato ogolnie pił Alkohol przez wiele lat i zniszczył sobie serce. Tydzień temu rano o godz. 6 rano nie mógł oddychać z powodu wody w płucach. 400 cukru oraz wysokie ciśnienie. W szpitalu udało się Tate doprowadzić do optymalnego stanu. Lekarze przepisali Tacie duzo tabletek ( 13 ) w ciagu doby do wzięcia. Cukier w tej chwilii ma 129, ciśnienie bardzo niskie dzisiaj miał 70 na 48

Lek. Tomasz Budlewski

być może należy zmodyfikować niektóre leki. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.