Czy stawianie macicy w ciąży może być niebezpieczne?

Jestem w 26 t.c. i bardzo często mam stawianie sie macicy. Stawianie mam od 16 t.c. Szyjka ok. Łożysko ok. Codzienne nawet 20 razy/h mam skurcze bezbolesne. Boli tylko jak leżę na lewym boku lub podczas chodzenia. Czy takie stawianie macicy jest niebezpieczne?

Dość duża liczba skurczów B-H. powinna Pani skonsultować się z ginekologiem,w skazane KTG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.