Czy stres może powodować zaburzenia wzwodu?

Witam jestem 32 letnim mezczyzna u ktorego wystepuje nie pelny wzwodlub szybko mija , czy sytuacja stresowa moze negatywnie wplynac na erekcje i czy suplementy diety na erekcje na bazie ziol mozna zastosowac aby utrzymac pelny wzwod i czy lekarz urolog bedzie w stanie pomoc przy problemach z wzwodem dziekuje

Dzień dobry.

Sytuacja stresowa może powodować osłabienie erekcji. Zamiast jednak korzystać z suplementów, lepiej popracować nad zniwelowaniem przyczyn - zarówno stresu, jak i osłabienia erekcji.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Tak, zaburzenia erekcji, szczególnie u mężczyzn młodych i stosunkowo zdrowych, często wiążą się właśnie ze stresem, napięciem emocjonalnym, uczuciem strachu w sytuacji zbliżenia itp.
Zioła i suplementy diety dostępne bez recepty nie mają istotnego wpływu na erekcje i ich stosowanie jest bezzasadne.
Należy zgłosić się do lekarza seksuologa i/ lub psychologa seksuologa. Część lekarzy urologów także posiada wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Pozdrawiam!