Czy syn po przepuklinie oponowo-rdzeniowej może siedzieć dłużej niż pół godziny?

Witam , Syn 13 lat Po przepuklinie oponowo rdzeniowej.2 miesiace po odkotwiczaniu rdzenia.mam pytanie czy moze juz siedziec dluzej niz 1/2godziny czy raczej to jeszcze za wczesnie dla niego, rana pieknie zagojona nie skarzy sie na zaden bol.dobrze sie czuje.prosze o poradę .dziekuję

Szanowna Pani, ten fakt najlepiej omówić z lekarzem prowadzącym, z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc