Czy tabletki antykoncepcyjne mogą wpływać na zasinienie warg sromowych?

Witam mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych czy tabletki mogą wpłynąc na to że wargi sromowe sinieją. Zauważyłam że mam sine wargi zewnętrzne,duze sam srodek jest normalnego koloru

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby wykluczyć inne przyczyny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.