Czy taka miesiączka powinna skłonić mnie do wizyty u ginekologa?

Dzień dobry, Mam inne niż zawsze krwawienie podczas miesiączki. Na początku pojawiło się skąpe plamienie, które na następny dzień stało się bardzo obfite, połączone z krwią. Wieczorem okres stał się normalny, czerwony i obfity jak zawsze. Kolejnego dnia okresu było niewiele. Dzisiaj, 3-go dnia okres znów jest obfity. Czy taka miesiączka powinna skłonić mnie do wizyty u ginekologa? Dodam, że staram się o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza ginekologa a przed wizyta wykonać oznaczenie beta hcg