Czy taki wynik TSH u 23-latki wskazuje na konieczność leczenia?

Mam 23 lata. Ostatnio zrobiłam badania na tarczyce bo podejrzewałam u siebie niedoczyność tarczycy (mam niektóre objawy). Moj wynik to: TSH 4,270. Ft4 1,44. anty tpo 13. Zastanawia mnie ten wysoki tsh, Czy jestem chora? Czy powinnam się leczyć?

Witam, wynik jest w granicach normy, aczkolwiek w okresie rozrodczym lepiej utrzymywać TSH poniżej 2.5