Czy takie wyniki 40-letniego mężczyzny są prawidłowe?

Aspat 132 alat 302 Trojgkicerydy 283 cholesterol 252 Hdl 23 LDL 172 glukoza 98 ob 2 mężczyzna 40 lat czy te wyniki są bardzo złe

Witam,

bark informacji z jakiego powodu zostały wykonane badania diagnostyczne, czy choruje Pan na choroby przewlekłe lub przyjmuje leki nawet te bez recepty. Wskazana wizyta stacjonarna do lekarza rodzinnego zebrania dokładnego wywiadu oraz przeprowadzenia badania przedmiotowego w celu oceny wyników laboratoryjnych ze stanem zdrowia.

Pozdrawiam